František Gross  -  Figura I.

Aukce je již uzavřena dne: 06.11.2018 21:20:00

Identifikační číslo: 13053

litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 12/100, rozměr 24,3 x 16,3 cm, volný list, soupis díla str. 178 č. 422

Vyvolávací cena: 1000Kč