František Gross  -  Stařec a moře

Aktuální kupující: 0084

Identifikační číslo: 9559

litografie, rok 1966, signováno PD, reprodukováno v soupisu grafického díla Galerie moderna str. 121 č. 293, rozměr 15,2 x 23 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1200Kč