František Gross  -  Laboratoř

Aukce bude ukončena: 06.11.2018 20:45:00

Aktuální cena: 4900

Identifikační číslo: 732

litografie, rok 1985, signováno PD, číslováno 30/60, reprodukováno v soupisu grafického díla str. 201, č. 486, rozměr 32,9 x 43 cm, volný list

Vyvolávací cena: 4900Kč