František Gross  -  Nesebar

Aukce bude ukončena: 06.11.2018 20:35:00

Identifikační číslo: 9590

litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 13 x 15 cm, volný list, soupis str. 111, č. 266

Vyvolávací cena: 1000Kč