František Gross  -  Válečník I.

Aukce bude ukončena: 06.11.2018 20:30:00

Aktuální cena: 4100

Identifikační číslo: 5836

litografie, rok 1971, signováno PD, číslováno 27/31, rozměr 41,5 x 57,5 cm, volný list, soupis str. 144 č. 353

Vyvolávací cena: 4100Kč