František Gross  -  Setkání

Aukce je již uzavřena dne: 06.11.2018 20:25:00

Identifikační číslo: 9269

litografie, rok 1981, signováno PD, číslováno 22/50, rozměr 66 x 50 cm, volný list, soupis str. 183, č. 435

Vyvolávací cena: 3000Kč