František Gross  -  Ostrov se sopkou

Aukce bude ukončena: 06.11.2018 20:10:00

Identifikační číslo: 9567

litografie, rok 1966, signováno PD, reprodukováno v soupisu grafického díla Galerie moderna str.121 č.294, rozměr 15,5 x 23 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1200Kč