František Gross  -  Postava před plynojemem

Aktuální cena: 510
Aktuální kupující: 0323

Identifikační číslo: 9520

litografie, rok 1981, signováno PD, reprodukováno v soupisu grafického díla Galerie moderna str.185 č.441, rozměr 14,7 x 10,6 cm, volný list

Vyvolávací cena: 400Kč