Otakar Kubín ( Othon Coubine )  -  Větrný mlýn v Kořenci

Aktuální cena: 7500

Otakar Kubín ( Othon Coubine ) (*22.10.1883 †07.10.1969)

Identifikační číslo: 5829

litografie, rok 1949, signováno PD ,číslováno 413/500, reprodukováno soupis grafického díla č 121, rozměr 30 x 40 cm, rám

Vyvolávací cena: 4500Kč