Alfons Mucha  -  Lefévre - Utile BISCUITS

Alfons Mucha (*24.07.1860 †14.07.1939)

Identifikační číslo: 5692

litografie, rok 1896, signováno v kameni, rozměr 27,3 x 21,2 cm, volný list

Vyvolávací cena: 2900Kč