Karel Laštovka  -  Láska přátelství IV.

Aukce je již uzavřena dne: 11.12.2017 20:40:00

Karel Laštovka (*15.02.1938 †03.11.1986)

Identifikační číslo: 14512

litografie, rok 1968, signováno PD, číslováno 40/50, rozměr 66 x 48 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1900Kč