Karel Valter  -  V zahradě

Karel Valter (*17.02.1909 †17.11.2006)

Identifikační číslo: 5a30

olej, plátno, rok 1993, signováno DU, vystaveno Praha 2014, rozměr 116 x 105 cm

Vyvolávací cena: 110000Kč