Josef Istler  -  Postava s měsícem

Aukce je již uzavřena dne: 12.04.2016 21:20:00

Josef Istler (*21.12.1919 †19.06.2000)

Identifikační číslo: 6996

litografie, rok 1973, signováno PD, číslováno 109/200, rozměr 32,5 x 22,5 cm, rám

Vyvolávací cena: 2900Kč