Boris Jirků  -  Ležící

Aukce je již uzavřena dne: 18.04.2024 21:25:00

Boris Jirků (*10.04.1955 )

Identifikační číslo: 13866

litografie, rok 2016, signováno PD, číslováno 8/30, rozměr 17 x 23 cm, volný list

Vyvolávací cena: 500Kč