Adolf Born  -  Příjezd okresního tajemníka

Aktuální cena: 22500
Aktuální kupující: 1008

Adolf Born (*12.06.1930 †22.05.2016)

Identifikační číslo: 17853

litografie, signováno PD, číslováno 54/75, rozměr 40 x 41 cm, volný list

Vyvolávací cena: 9900Kč