Josef Istler  -  Zátiší

Aktuální cena: 120000
Aktuální kupující: 0951

Josef Istler (*21.12.1919 †19.06.2000)

Identifikační číslo: 17727

olej, sololit, rok 1952, signováno PD, rozměr 39,5 x 29 cm, 44 x 54 cm, rám, významná sbírka Německo

Vyvolávací cena: 69000Kč