František Gross  -  Prachovské skály

Aktuální kupující: 0686

Identifikační číslo: 9385

litografie, rok 1985, signováno PD, číslováno 21/60, rozměr 40 x 30 cm, volný list, soupis díla str. 201, č. 485

Vyvolávací cena: 2500Kč