Boris Jirků  -  Zrcátko

Aktuální cena: 600
Aktuální kupující: 0951

Boris Jirků (*10.04.1955 )

Identifikační číslo: 13862

litografie, rok 2016, signováno PD, číslováno A.T, rozměr 23 x 17 cm, volný list

Vyvolávací cena: 500Kč