František Gross  -  Stařec a moře

Aktuální kupující: 0052

Identifikační číslo: 662

litografie, rok 1967, signováno PD, peprodukováno v soupisu grafického díla Galerie moderna str.122 č.295, rozměr 13 x 21 cm, vystaveno Praha 2009

Vyvolávací cena: 1100Kč