Boris Jirků  -  Dívčí akt

Aktuální kupující: 0165

Boris Jirků (*10.04.1955 )

Identifikační číslo: 13854

litografie, rok 2016, signováno PD, číslováno 16/30, rozměr 22 x 15,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 500Kč