Oldřich Jelen  -  Basted

Aukce je již uzavřena dne: 08.11.2022 20:25:00

Oldřich Jelen (*25.02.1961 )

Identifikační číslo: 13508

litografie, rok 2014, signováno PD, číslováno A.T. III./XXIX A.T., rozměr 20 x 14 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1300Kč