Oldřich Kulhánek  -  EX Libris Ing. Jiří Fíla

Aktuální cena: 1100
Aktuální kupující: 0642

Oldřich Kulhánek (*26.02.1940 †28.01.2013)

Identifikační číslo: 14582

litografie, rok 2011, signováno DU, rozměr 17 x 10 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1000Kč