Ivan Komárek  -  Ataka

Aukce je již uzavřena dne: 23.06.2022 22:05:00

Ivan Komárek (*24.12.1956 )

Identifikační číslo: 14503

litografie, rok 1993, signováno PD, číslováno 32/95, rozměr 43 x 59,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 450Kč