Zdeněk Miler  -  Krtek a zvířátka

Aktuální cena: 13500
Aktuální kupující: 0131

Zdeněk Miler (*21.02.1921 †30.11.2011)

Identifikační číslo: 15866

litografie, rok 2011, signováno PD, číslováno 133/150, rozměr 23,5 x 33,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 4900Kč