Kamil Lhoták  -  Dětský obrázek

Aktuální cena: 415000

Identifikační číslo: 4988

olej, lepenka, rok 1944, signováno LD, rozměr 13 x 15 cm, vystaveno Praha 2014, soupis díla č. 674/96

Vyvolávací cena: 75000Kč