Aleš Lamr  -  Pohlé postavy I.

Aktuální kupující: 0633

Aleš Lamr (*12.06.1943 †16.02.2024)

Identifikační číslo: 15793

litografie, rok 1996, signováno PD, číslováno 17/34, rozměr 70 x 54 cm, volný list

Vyvolávací cena: 2500Kč