Václav Tikal  -  Jarmila

Aktuální cena: 26000
Aktuální kupující: 1008

Václav Tikal (*24.12.1906 †26.11.1965)

Identifikační číslo: 12505

tempera, karton, rok 1959, signováno LD, rozměr 35 x 25 cm, rámováno, vystaveno Praha 2018, dílo z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena: 19000Kč