František Gross  -  Krajina

Aktuální kupující: 0892

Identifikační číslo: 9516

litografie, rok1983, signováno LD, rozměr 9,8 x 29,8 cm, volný list, soupis str. 192, č. 460, dílo z pozůstalosti autora, vzadu razítko

Vyvolávací cena: 500Kč