Jan Zrzavý  -  Loretánské náměstí

Aukce je již uzavřena dne: 14.12.2021 21:10:00

Identifikační číslo: 15804

litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 12,5 x 15 cm, volný list, soupis Dvořák č. 32

Vyvolávací cena: 9000Kč