Vincenc Beneš  -  Belvedér

Aktuální cena: 900
Aktuální kupující: 0022

Vincenc Beneš (*22.01.1883 †27.03.1979)

Identifikační číslo: 5823

litografie, signováno PD tužkou a v kameni, číslováno 270/500, rozměr 33,5 x 45,5, cm, rám

Vyvolávací cena: 900Kč