Karel Svolinský  -  Konvolut

Aktuální cena: 200
Aktuální kupující: 0432

Karel Svolinský (*11.01.1896 †16.09.1986)

Identifikační číslo: 13704

2x grafický list, litografie a dřevoryt, každý list signován, rozměr 23 x 20,5 cm a 21 x 18 cm, volné listy

Vyvolávací cena: 100Kč