František Gross  -  Hra s ohněm

Aktuální kupující: 0433

Identifikační číslo: 9437

litografie, rok 1962, signováno PD, reprodukováno v soupisu grafického díla Galerie moderna str. 106, č. 255, rozměr 25,7 x 33,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1800Kč