Jiří Slíva  -  Divadelní kobyla

Aukce je již uzavřena dne: 08.11.2018 21:45:00

Jiří Slíva (*04.07.1947 )

Identifikační číslo: 13069

litografie, signováno PD, číslováno II/XX, rozměr 37,5 x 28 cm, volný list

Vyvolávací cena: 2000Kč