Josef Lada - Národní říkadla
Cena: 200
Aktuální cena: 200
Vítáme Vás na dvacáté osmé internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté osmé aukce s ukončením 14-16.3. 2023, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 20.2.2023, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 6.2.2023. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.
Cena: 200
Aktuální cena: 200
Cena: 4500
akvarel, papír, rok 1946, signováno PD, rozměr 22,5 x 40 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
tužka, papír, rok 1944, signováno PD, rozměr 58 x 70 mm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
lept, rok 1969, signováno DU, číslováno A.T. 2/12, rozměr 58 x 34,5 cm, volný list
Cena: 900
Aktuální cena: 900
litografie, signováno PD, aut. tisk, rozměr papíru 50 x 35 cm, volný list
lept, signováno DU, číslováno 51/200, rozměr 20 x 13,5 cm, volný list
suchá jehla, kniha, rok 1991, signováno DU, rozměr 65 x 45 mm
litografie, rok 1981, signováno PD, číslováno 104/130, rozměr 29 x 22 cm, volný list, vzadu razítko: Osobní sbírka Alexandr Skalický st.
olej, plátno, rok 1982, rozměr 55 x 65 cm, rám, vzadu původní štítek s popisem