Jiří Trnka - Frederich Marryat - Kormidelník Vlnovský
litografie, signováno PD, rozměr 22,5 x 16,5 cm, reprodukováno v knize Kormidelník Vlnovský z roku 1945, vydal Melantrich, volný list
Vítáme Vás na dvacáté šesté internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté šesté aukce s ukončením 21-23.6. 2022, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 1.6.2022, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 11.5.2022. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.
lept, rok 1986, signováno DU, číslováno 15/100, rozměr 25 x 16 cm, volný list
tužka, papír, rok 1935, signováno PD, rozměr 21 x 30 cm, rám
12 grafických listů, rok 1992, každý signován, náklad 200 kusů, tento má číslo 48, rozměr papíru 30 x 21 cm, původní desky
Cena: 4500
pálená hlína, dřevo, glazováno, rozměr v, š, h, 40 x 40 x 23 cm
Cena: 4500
akvarel, papír, rok 1946, signováno PD, rozměr 22,5 x 40 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
suchá jehla, lept, pastel, rok 1984, signováno LD, číslováno 1/1, rozměr 63,5 x 95 cm, volný list, dílo z ateliéru autora
mezzotinta, rok 2010, signováno PD, číslováno 28/100, rozměr 30 x 19,5 cm, volný list
6x světlotisk děl z roku 1924, vydalo nakladatelství Aventinum (dříve Artia) v roce 1990, se svolením ing. Otakara Štorcha, syna Dr. Otakara Štorcha-Mariena, rozměr cca. 6x 51 x 33 cm, volné listy, původní desky