Pavel Sukdolák - Před černými liniemi ve škebli
lept, rok 1979, signováno DU, zkušební tisk, rozměr 33,5 x 23,5 cm, volný list
Dovolujeme si Vás pozvat na dvacátou třetí internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 12-14.10. 2021, s ukončením vždy mezi 20-22,30 hodinou. Aukce bude zahájena 6.9.2021, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
Cena: 900
Aktuální cena: 900
litografie, signováno PD, rozměr 22,5 x 16,5 cm, reprodukováno v knize Kormidelník Vlnovský z roku 1945, vydal Melantrich, volný list
akvarel, papír, rok 1982, signováno PD, rozměr 12 x 15,5 cm, rám, vystaveno Praha 2020
dřevoryt, rok 1926, značeno PD razítkem, rozměr 20,5 x 15,5 cm, volný list
serigrafie, rok 1998, signováno PD, číslováno 22/100, rozměr 30 x 21 cm, volný list
litografie, rok 2017, signováno PD, číslováno 2/50, rozměr 24 x 30 cm, volný list
suchá jehla, rok 1944, signováno PD, reprodukováno v soupisu grafického díla Galerie moderna str. 50 č. 103, rozměr 15,7 x 12 cm, volný list
Cena: 7500
Aktuální cena: 7500
lavírovaná kresba tuší, signováno PD, rok 1970, rozměr 41,5 x 30 cm, volný list
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
tuš, papír, rok 1958, rozměr 19 x 15 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
pastel, tužka, papír, rok 1931, signováno PD, rozměr 25 x 32 cm, vzadu lept, volný list, sbírka Adolf Basler