Jaromír Stretti - Zamponi - Hradčany v zimě
Cena: 5400
Aktuální cena: 5400
akvatinta, rok 1911, signováno PD, rozměr 33,5 x 31,5 cm, volný list
Dovolujeme si Vás pozvat na dvacátou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 15-17.12. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 9.11.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
Cena: 5400
Aktuální cena: 5400
polystyrénový objekt, rok 1970, signováno, číslováno 62/99, součástí je kniha, rozměr 24,5 x 20 x 7 cm, horší stav
kniha s původní litografií, rok 1948, kniha signována, rozměr 24 x 17 cm
serigrafie, rok 1983, signováno PD, rozměr 20 x 20 cm, volný list, mírně poškozeno
9x pastel, tuš, papír, rok 1966, rozměr cca. 9x 27 x 35 cm, volné listy