Adriena Šimotová - Make-up
suchá jehla, rok 1927, signováno PD, rozměr 13,5 x 8,5 cm, volný list, reprodukováno v soupisu Bibliothéque Nationále, Paris, 1979, str. 33, pod číslem soupisu 42.
Cena: 2100
Aktuální cena: 2100
tuš, papír, 70 léta, signováno PD monogramem, rozměr 10,5 x 6,7 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
litografie, signováno PD, rozměr 23 x 16,5 cm, reprodukováno v knize Kormidelník Vlnovský z roku 1945, vydal Melantrich, volný list
suchá jehla, rok 1948, signováno DU, rozměr 19,5 x 15 cm, volný list, soupis Dvořák str. 124, č. 161
9x litografie, rok 1958, 2 litografie signovány, vydal Hollar, Praha, rozměr od 5 x 14 cm do 18 x 14 cm
suchá jehla, lept, rok 1973, signováno DU, číslováno VIII/X, rozměr 64 x 49,5 cm, volný list
Cena: 250
Aktuální cena: 250
lept, signováno PD, číslováno 123/200, rozměr 18,5 x 12 cm, volný list, vydala Lyra Pragensis
litografie, rok 2009, signováno DU, číslováno 16/110, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list
Cena: 200
Aktuální cena: 200
pastel, papír, rozměr 21 x 29,5 cm, volný list, vzadu pozůstalostní razítko K 169