František Gross  - Hlava

litografie, rok 1972, signováno PD, aut. tisk, rozměr 40 x 30 cm, pasparta, vyšlo jako příloha alba K poctě Senefeldera I. v nákladu 100 kusů, soupis grafického díla str. 162 č. 386, dílo z pozůstalosti autora.

F.I.S.A.E.

Různí Autoři  - F.I.S.A.E.

7x grafický list, rok 1996, každý signován, různé rozměry, rozměr papíru 25 x 17 cm, autoři: A. Antonová, M. Houra, J. Klápště, J. Liesler, F. Peterka, J. Pileček, V. Suchánek, původní desky

Žena

Alena Kučerová  - Žena

lept, rok 1976, signováno PD, aut. tisk 2/10, rozměr 9,5 x 7,3 cm, volný list

Kašpar noci

Václav Zykmund  - Kašpar noci

Cena: 3900
Aktuální cena: 3900

8x lept, rok 1947, každý list signován, rozměr 8x 12 x 7,3 cm, lepty v původní knize