Vladimír Komárek - Průhled
olej, plátno, rok 1987, signováno PD, rozměr 65 x 90 cm, rám, reprodukováno v dobovém tisku Mladé fronty 29.8.1989
Vítáme Vás na dvacáté osmé internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté osmé aukce s ukončením 14-16.3. 2023, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 20.2.2023, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 6.2.2023. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.
Cena: 4500
litografie, rok 1951, signováno PD, číslováno 61/200, rozměr 36 x 22 cm, rám
lept, rok 1987, signováno PD, číslováno aut. tisk 2/10, rozměr 11 x 17,5 cm, rám, vystaveno Praha 2020
grafit, acryl, papír, rok 1994, signováno DU, rozměr 100 x 70 cm, volný list, poškozený okraj
kombinovaná technika, rok 1962, signováno PD, číslováno aut. tisk 4/5, rozměr 46 x 31 cm, rám, vzadu štítek
Cena: 500
lept, rok 1995, signováno PD, číslováno 149/150, rozměr 12 x 10 cm, volný list
tuš, papír, rok 1907, signováno monogramem PD, rozměr 15,5 x 21 cm, rám
tuš, papír, rok 1946, signováno LD monogramem, rozměr 10,8 x 10,8 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
litografie, signováno DU, číslováno 41/70, rozměr 48 x 37 cm, volný list
8x grafický list, signováno, rok 1971, rozměr papíru 21 x 12,5 cm, původní desky