František Hudeček - Noční chodec
lept, rok 1945, signováno PD, číslováno 173/300, rozměr 29,5 x 23 cm, volný list
Vítáme Vás na dvacáté šesté internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté šesté aukce s ukončením 21-23.6. 2022, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 1.6.2022, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 11.5.2022. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.
Cena: 4200
Aktuální cena: 4200
suchá jehla, lept, signováno PD, číslováno 2/10, rok 1922, soupis grafického díla J.Siblík, str. 76 č.43, vytištěno ve 10 exemplářích, rozměr 35 x 26,6 cm, volný list
litografie, rok 2016, signováno PD, číslováno 20/30, rozměr 16 x 23 cm, volný list
8x barevná litografie, Vydala Galerie Paul Facchetti Paris, rok 1960, každý list signován, číslováno 133/140, rozměr 38 x 28 cm, původní desky
3x kresba, tužka, tempera, papír, ultrafán, rozměr papíru 3x cca. 33 x 44 cm, volné listy
7x mezzotinta, rok 1985, biblický text v ekumenickém překladu, vydal Aulos v roce 1998, 77 výtisků, tento má č. 43, rozměr 7x 29,5 x 16 cm, kniha
suchá jehla, lept, rok 2004, signováno PD, číslováno 18/100, rozměr 35 x 21,5 cm, dole uprostřed slepotiskové razítko, volný list
Cena: 3400
Aktuální cena: 3400
tuš, papír, rok 1959, signováno PD monogramem, rozměr 14,5 x 11,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
Cena: 6400
Aktuální cena: 6400
suchá jehla, 90.léta, pozdější otisk, číslováno 10/12, rozměr 15,6 x 24,2 cm
serigrafie, rok 1983, signováno PD a signatura Miloslava Švandrlíka, rozměr 9,5 x 15 cm, volný list