Jiří Šalamoun - Maxipes Fík v červeném autě
serigrafie, rok 2021, signováno DU, číslováno 105/200, rozměr 84 x 59,5 cm, volný list
Dovolujeme si Vás pozvat na dvacátou třetí internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 12-14.10. 2021, s ukončením vždy mezi 20-22,30 hodinou. Aukce bude zahájena 6.9.2021, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
litografie, rok 2018, signováno DU, číslováno 34/50, rozměr 37 x 27 cm, volný list
soubor čtrnácti litografií, každá signována, rok 1951, náklad 500 výtisků, rozměr cca 32 x 21 cm, volné listy
Cena: 4900
Aktuální cena: 4900
tempera, akryl, tužka, plátno, rok 2003, signováno LD, rozměr 38 x 60 cm, rám
litografie, signováno PD, rozměr 22,5 x 16,5 cm, reprodukováno v knize Kormidelník Vlnovský z roku 1945, vydal Melantrich, volný list
polychromovaný email, plech, rok 1966, signováno vzadu, rozměr 40 x 50, rám, vystaveno Praha 2020
litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 15 x 9 cm, volný list
Cena: 4200
Aktuální cena: 4200
suchá jehla, rok 1924, signováno PD, číslováno 30/30, soupis č. 61 Siblík str. 100, rozměr 35 x 25 cm, volný list
serigrafie, rok 1998, signováno PD, číslováno 175/200, rozměr 30 x 21 cm, volný list