Jiří Trnka - Frederich Marryat - Kormidelník Vlnovský
litografie, signováno PD, rozměr 22,5 x 16,5 cm, reprodukováno v knize Kormidelník Vlnovský z roku 1945, vydal Melantrich, volný list
litografie, rok 1989, signováno DU, rozměr 21,5 x 14,5 cm, volný list
Cena: 3400
Aktuální cena: 3400
tuš, papír, rok 1979, signováno DU, rozměr 16 x 10,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
litografie, rok 1977, signováno PD, rozměr papíru 10 x 42 cm, volný list
olej, plátno, rok 1996, signováno LD, rozměr 35 x 40 cm, rám, vystaveno Praha 2020
litografie, akvarel, rok 1944, signováno PD, rozměr 23,5 x 27,5 cm, volný list, soupis str. 50, č. 106
mezzotinta, rok 2010, signováno PD, číslováno 28/100, rozměr 30 x 19,5 cm, volný list
litografie, rok 1896, signováno v kameni, rozměr 27,3 x 21,2 cm, volný list
Cena: 5400
Aktuální cena: 5400
akvatinta, rok 1911, signováno PD, rozměr 33,5 x 31,5 cm, volný list
litografie, signováno PD, číslováno 25/70, rozměr 48 x 37 cm, volný list