František Hudeček - Tápající

František Hudeček  - Tápající

Cena: 5500
Aktuální cena: 5500

tužka, papír, rok 1939, rozměr 28 x 24 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora, reprodukováno v J. Machalický, r. 2011, str. 12

Krajina

František Gross  - Krajina

litografie, rok1983, signováno LD, rozměr 9,8 x 29,8 cm, volný list, soupis str. 192, č. 460, dílo z pozůstalosti autora, vzadu razítko

Ruce

Josef Váchal  - Ruce

třináct barevných dřevorytů k veršům Otokara Březiny, rok 1943, každý list signován monogramem, rozměr listů 19,5 x 15 cm, původní desky

Reminiscence

Josef Istler  - Reminiscence

Cena: 7500
Aktuální cena: 7500

pět původních leptů s verši Zdeňka Lorence vydal k výtvarníkovým sedmdesátinám dr. Ivan Hrdina v počtu 200 neprodejných výtisků, rok 1989, každý list signován, soubor obsahuje i signaturu Z. Lorence, číslováno 106/200, rozměr 5x 17,5 x 12 cm