Basted

Oldřich Jelen  - Basted

Cena: 1300
Aktuální cena: 1300

litografie, rok 2014, signováno PD, číslováno A.T. III./XXIX A.T., rozměr 20 x 14 cm, volný list

Dětský obrázek

Kamil Lhoták  - Dětský obrázek

olej, lepenka, rok 1944, signováno LD, rozměr 13 x 15 cm, vystaveno Praha 2014, soupis díla č. 674/96

Shoe Shoe Shoe

Jiří Slíva  - Shoe Shoe Shoe

litografie, rok 2018, signováno PD, číslováno 26/45, rozměr 43 x 32 cm, volný list

O sobě a přátelích

Jan Zrzavý  - O sobě a přátelích

Cena: 14000
Aktuální cena: 14000

lept, rok 1974, signováno PD, texty vybral a vydání připravil Dr. František Dvořák, rozměr 9,8 x 15 cm, soupis díla č. 40

Pohlé postavy I.

Aleš Lamr  - Pohlé postavy I.

litografie, rok 1996, signováno PD, číslováno 17/34, rozměr 70 x 54 cm, volný list

Jarmila

Václav Tikal  - Jarmila

tempera, karton, rok 1959, signováno LD, rozměr 35 x 25 cm, rámováno, vystaveno Praha 2018, dílo z pozůstalosti autora

Divadlo

František Gross  - Divadlo

litografie, rok 1983, signováno PD, číslováno 20/60, rozměr 37,5 x 53,5 cm, rám, soupis díla str. 199, č. 480

Rozhledna

Tomáš Bím  - Rozhledna

litografie, rok 1978, signováno PD, číslováno 75/100, rozměr 27 x 21,5 cm, původní pasparta, vzadu štítek s razítkem ČFVU

Ponte de rodillas

Salvador Dalí  - Ponte de rodillas

Cena: 6100
Aktuální cena: 6100

suchá jehla, lept, rok 1977, signováno PD, číslováno 39/200, rozměr 23 x 17 cm, rám, soupis díla č. 894