Oldřich Jelen - Basted
Cena: 1300
Aktuální cena: 1300
litografie, rok 2014, signováno PD, číslováno A.T. III./XXIX A.T., rozměr 20 x 14 cm, volný list
Cena: 1300
Aktuální cena: 1300
dřevoryt, rok 1926, značeno PD razítkem, rozměr 20,5 x 15 cm, volný list
olej, lepenka, rok 1944, signováno LD, rozměr 13 x 15 cm, vystaveno Praha 2014, soupis díla č. 674/96
litografie, rok 2018, signováno PD, číslováno 26/45, rozměr 43 x 32 cm, volný list
Cena: 14000
Aktuální cena: 14000
lept, rok 1974, signováno PD, texty vybral a vydání připravil Dr. František Dvořák, rozměr 9,8 x 15 cm, soupis díla č. 40
litografie, rok 1996, signováno PD, číslováno 17/34, rozměr 70 x 54 cm, volný list
tempera, karton, rok 1959, signováno LD, rozměr 35 x 25 cm, rámováno, vystaveno Praha 2018, dílo z pozůstalosti autora
litografie, rok 1983, signováno PD, číslováno 20/60, rozměr 37,5 x 53,5 cm, rám, soupis díla str. 199, č. 480
litografie, rok 1978, signováno PD, číslováno 75/100, rozměr 27 x 21,5 cm, původní pasparta, vzadu štítek s razítkem ČFVU
Cena: 6100
Aktuální cena: 6100
suchá jehla, lept, rok 1977, signováno PD, číslováno 39/200, rozměr 23 x 17 cm, rám, soupis díla č. 894