Jiří Slíva - Vinotéka
tuš, papír, 90. léta, signováno PD, rozměr 21 x 29,5 cm, volný list, dílo z ateliéru autora
Vítáme Vás na dvacáté osmé internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté osmé aukce s ukončením 14-16.3. 2023, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 20.2.2023, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 6.2.2023. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.
3x tuš, tužka, papír, 40. léta, signováno LD, rozměr 2x 42 x 30 cm, 1x 22 x 14,5 cm, volné listy, dílo z pozůstalosti autora, vzácné dílo ještě před změnou jména autora (Zdeněk Müller)
serigrafie, rok 1974, signováno PD, rozměr 23 x 17 cm, volný list
litografie, rok 1977, signováno PD, rozměr papíru 10 x 42 cm, volný list
soubor čtrnácti litografií, každá signována, rok 1951, náklad 500 výtisků, rozměr cca 32 x 21 cm, volné listy, původní desky
lept, akvatinta, rok 1991, signováno PD, číslováno 41/80, rozměr 40 x 30 cm, volný list
Cena: 900
Aktuální cena: 900
litografie, signováno PD, rozměr 22,5 x 16,5 cm, reprodukováno v knize Kormidelník Vlnovský z roku 1945, vydal Melantrich, volný list
suchá jehla, rok 1957, signováno DU monogramem, rozměr 14 x 9,5 cm, volný list, soupis díla str. 176, č. 294
Cena: 500
lept, rok 1997, signováno PD, číslováno 12/180, rozměr 12 x 9 cm, volný list
froasáž, akvarel papír, rok 1986, signováno LD, rozměr 21 x 14 cm, volný list