Zdeněk Miler - Periferie
tuš, akvarel, papír, rok 1949, signováno PD, rozměr 33 x 43 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora, horší stav
Dovolujeme si Vás pozvat na dvacátou třetí internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 12-14.10. 2021, s ukončením vždy mezi 20-22,30 hodinou. Aukce bude zahájena 6.9.2021, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
Cena: 800
2X litografie, rok 2004-2005, obě signovány DU, rozměr 2x 18 x 6,2 cm, volné listy
litografie, signováno PD, rozměr 22,5 x 16,5 cm, reprodukováno v knize Kormidelník Vlnovský z roku 1945, vydal Melantrich, volný list
Cena: 6700
Aktuální cena: 6700
suchá jehla, pastel, rok 1992, signováno DU, rozměr 17,5 x 13,3 cm, rám
monotyp, ruční papír, rok 1960, signováno DU, číslováno 43/200, rozměr 41 x 30 cm, rám, vzadu štítek a razítko DÍLO
suchá jehla, rok 1948, signováno DU, rozměr 11 x 8,5 cm, rám, soupis díla Dvořák str. 130, č. 174
litografie, rok 1900, značeno v kameni, rozměr 27,3 x 19,5 cm, volný list
běloba, papír, rok 1945, rozměr 12 x 9 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora