Aukční historie uměleckých děl  Dvacátá druhá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na dvacátou druhou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 8-10.6. 2021, s ukončením vždy mezi 20-22,30 hodinou. Aukce bude zahájena 19.4.2021, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

František Gross  - Hlava

litografie, rok 1972, signováno PD, aut. tisk, rozměr 40 x 30 cm, pasparta, vyšlo jako příloha alba K poctě Senefeldera I. v nákladu 100 kusů, soupis grafického díla str. 162 č. 386, dílo z pozůstalosti autora.

F.I.S.A.E.

Různí Autoři  - F.I.S.A.E.

7x grafický list, rok 1996, každý signován, různé rozměry, rozměr papíru 25 x 17 cm, autoři: A. Antonová, M. Houra, J. Klápště, J. Liesler, F. Peterka, J. Pileček, V. Suchánek, původní desky