Aukční historie uměleckých děl  Devatenáctá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na devatenáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 20-22.10. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 14.9.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Bílé rytmy na černém

František Kupka  - Bílé rytmy na černém

dřevoryt, papír ( japan ), značeno v kameni PD a razítkem LD, rozměr papíru 38 x 57 cm, rozměr tisku 25 x 40 cm, volný list, vystaveno a reprodukováno Musée Guggenheim, N.Y. r. 1975, pod číslem 7.

Dívčí hlava

Otto Gutfreund  - Dívčí hlava

socha, bronz, rok 1925, soupis J. Šetlík: Otto Gutfreund, soupis NG č. 301, rozměr v. 20 cm

Pythagoras

Josef Istler  - Pythagoras

Cena: 3500
Aktuální cena: 3500

litografie, rok 1988, signováno PD, rozměr 33 x 23,5 cm, volný list